Vsak dan na delo z užitkom? Zakaj pa ne!

Objavljeno:

Taborniki vabimo vse mlade med 21. in 29. letom, ki iščete zaposlitev, da se vključite v 3-mesečni program, ki vam bo pomagal premisliti, kakšno prihodnost si želite, in narediti izvedljiv načrt za uresničitev vaših želja.

V Zvezi tabornikov Slovenije ponujamo v sklopu projekta TAPOS – taborniški pospeševalnik program RR. Kratica predstavlja raziskovalce in raziskovalke, saj tako imenujemo naše člane, ki v tem starostnem obdobju intenzivno raziskujejo kakšno življenje si želijo.

Namenjen je vsem mladim, ne le našim članom! Pripravljen pa je na podlagi naših izkušenj z delom z mladimi, zato je zasnovan kot proces, ki ti pomaga ozavestiti, kaj si želiš, te opremi z znanji in veščinami, ki ti bodo prišle prav na tej poti, in te opogumi, da začneš uresničevati svoje želje, četudi se ti zdaj morda zdijo nedosegljive.

S pomočjo podpore strokovnih predavateljev ter spodbude mladih, ki se soočajo s podobnimi izzivi kot ti, boš lahko raziskoval, kakšno kariero si želiš in jo razvijal. Poleg 5 vikend delavnic ti bodo na voljo tudi koristna orodja in gradiva in sodelovanje v 8-tedenskem izzivu Spoznaj se, s pomočjo katerega se boš naučil vzdrževati nove navade, še bolj pozitivno gledati na svet in kako se odzvati, kadar ne gre vse po načrtih.

Prijavi se

Kdo bo vodil usposabljanja?

 • Matija Goljar, vodja televizijskega programa Štartaj, Slovenija in mladinskega podjetniškega peskovnika Ustvarjalnik,
 • Rok Capuder iz Zavoda 404, prvega mladinskega tehnološko-raziskovalnega centra v Sloveniji,
 • Neža Krek, mednarodna strokovnjakinja s področja kariernega coachinga ter ustanoviteljica programa Sanjska služba,
 • Jernej Pangeršič, vodja trboveljskega podjetniškega pospeševalnika Katapult,
 • dr. Tomaž Erzar iz Študijsko-raziskovalnega centra za družino iz Ljubljane in
 • Jona Mirnik Cerar, taborniška mentorica, ki se ukvarja s področjem nekonfliktne komunikacije.

 

Prijave so odprte!

Program traja od januarja do marca 2018. Rok prijav je 22. decembra. Delavnice bodo potekale v prostorih Celjskega mladinskega centra na naslednje datume:

 • 5.–7. januar
 • 20.–21. januar
 • 3.–4. februar
 • 16.–18. februar
 • 10.–11. marec

Za prenočitev tistih, ki niso iz Celja, bomo poskrbeli v Hostlu MCC (nočitev krije ZTS), za prevoz pa se bomo povezali, da si olajšamo pot.

Več podrobnosti o tem, kaj vsebujejo delavnice, je na voljo na spletni strani. Ob prijavi pa prejmeš tudi 10 nasvetov za izboljšanje življenjepisa!

Prijavi se

 

Projekt sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.